En İyi İdare Hukuku Avukatı

Aziz Cihan, Türkiye’nin en iyi idare hukuku avukatlarından biridir. Kendisi, uzun yıllardır bu alanda çalışmalar yapmakta ve müvekkillerine en iyi şekilde hizmet vermektedir.

Aziz Cihan, idare hukuku alanında oldukça deneyimli bir avukattır. Bu alanda edindiği tecrübeler sayesinde, müvekkillerine en iyi şekilde danışmanlık hizmeti sunmaktadır. Kendisi, idare hukuku konusunda oldukça bilgili ve tecrübelidir. Bu nedenle, müvekkillerinin idare hukuku ile ilgili tüm sorularına cevap vermektedir.

Aziz Cihan’ın müvekkillerine sunduğu hizmetler arasında, idari işlemlere karşı açılan davaların takibi, idari para cezalarına itiraz etme gibi konular yer almaktadır. Ayrıca, idare hukuku alanındaki tüm mevzuatı takip ederek, müvekkillerine en doğru bilgiyi sunmaktadır.

Aziz Cihan’ın müvekkillerine sunduğu hizmetler arasında, idare hukuku konusunda danışmanlık hizmeti vermek de yer almaktadır. Kendisi, müvekkillerine en iyi şekilde danışmanlık yaparak, onların haklarını korumalarına yardımcı olmaktadır.

Sonuç olarak, Aziz Cihan Türkiye’nin en iyi idare hukuku avukatlarından biridir. Kendisi, uzun yıllardır bu alanda çalışmalar yapmakta ve müvekkillerine en iyi şekilde hizmet vermektedir. Aziz Cihan’ın müvekkillerine sunduğu hizmetler arasında, idari işlemlere karşı açılan davaların takibi, idari para cezalarına itiraz etme gibi konular yer almaktadır. Ayrıca, kendisi müvekkillerine en doğru bilgiyi sunarak, onların haklarını korumalarına yardımcı olmaktadır.

5/5 - (1)

2 thoughts on “En İyi İdare Hukuku Avukatı”

  1. Yavuz parmaksızoğlu

    İyi geceler, adım yavuz parmaksızoğlu, 2004 yılında tedaşta işçi olarak işe başladım ,2013 yılında ozellesme sonucu sağlık bakanlığına 4 c li olarak geçiş yaptım, 2014 yılında kullanımı gereği açıkta bulunan eşya hakkında hırsızlık suçundan 6 ay 20 gün ceza aldım, adlı kaydım temiz olduğundan, hagb verildi, ardından 2017 yılında eşimle tartışma yaşadım sikayetci oldu ve dava sonucunda 2018 yılında 3000 TL para cezası aldım ve 2014 teki hagb infazı yandı ve 2019 da infazı yanan ceza kararı kesinleşerek 3 gün hapis cezası aldım, fakat herhangi bir şekilde işime bir sorun yansimadi, ancak bu yıl mart ayında sözleşmeli olarak çalışmaya devam ederken memurluğa geçme talebinde bulundum, bunun neticesinde sağlık bakanlığı memurluğa geçiş talebimi reddetti ve mevcut sözlesmemi de fesih ederek kurumundan ihraç etti, Erzincan’da idari mahkeme tecrübesi bulunan avukat bulamadığımdan sizlere konuyu aktarıp dönüş yapmanızı bekliyorum,

    1. Aziz Cihan KAÇIRAN

      Konu detaylı danışmanlık gerektirdiği için tarafımıza 0532 715 47 05 nolu telefondan ulaşabilirsiniz

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now

Scroll to Top
WhatsApp
Avukata Soru Sor
Merhaba, daha fazla bilgi için, konusunda uzman avukat uygun bir ücret karşılığında size yardımcı olup yol haritanızı çizecektir.