Ticaret Hukuku

Gaziantep Avukatlık Ofisimiz, sağlık, inşaat, reklam, yayıncılık ve tekstil gibi çeşitli sektörlerde faaliyet gösteren yerli ve yabancı sermayeli şirketlere, gerek proje bazında gerekse rutin ticari faaliyetleri ile ilgili her türlü hukuki hizmeti sunmaktadır.

Şirket kuruluşu, ana sözleşme ve hissedarlık sözleşmelerinin düzenlenmesi, şirketin yönetimi, temsili ve idaresi, şirketin üçüncü kişilerle ve pay sahipleri ile olan ilişkileri ve karşılaştığı hukuki sorunlar ile ihtilaflar dahil olmak üzere bir sermaye şirketinin ihtiyaç duyabileceği her türlü konuda müvekkillerine hukuki hizmet sunmakta ve hukuki ihtilafların çözümlenmesi konusunda müvekkillerini mahkemeler ve diğer merciler nezdinde temsil etmektedir.

Aynı Zamanda bir kısım şirketlerin kanunen avukat tutma zorunluluğu gereği şirket avukatlığı da Gaziantep de bulunan büromuzca ve Ticaret hukukunda uzman avukatlarımızca üstlenilmektedir.

Başa dön tuşu
Mesajı Gönder
1
Yardıma mı ihtiyacınız var?
Merhaba.
Hukuki tüm sorularınız için uygun bir ücret karşılığı bizimle iletişime geçebilirsiniz. Size konunun uzman avukatı destek verip yol haritanızı çizecektir.
Call Now Button